Bezpłatne pobieranie

Uwagi – dostępna jest bezpłatna i licencjonowana wersja oprogramowania SpyHunter, dzięki czemu można w pierwszej kolejności sprawdzać działanie programu, a następnie podjąć decyzję, czy całkowicie z niego korzystać.

Krok 1 – podczas pobierania oprogramowania na komputerze wystarczy dwukrotnie kliknąć plik wykonywalny SpyHunter-Installer.exe. Po tym należy postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie maszyny i zakończyć proces instalacji.

Krok 2 – Zaleca się teraz pobranie wersji demonstracyjnej programu SpyHunter, wybierając opcję Pobierz bezpłatne skanery.

Jeszcze jedna uwaga – w trakcie pobierania oprogramowania SpyHunter może pojawić się fałszywa wiadomość ostrzegawcza w przeglądarce: “Ten typ pliku może zaszkodzić Twojemu komputerowi po pobraniu aplikacji. Czy chcesz zachować Download_Sphunter-installer.exe “anyway?” Nie ufaj alertowi, ponieważ jest to fałszywe i wyświetlane przez złośliwe oprogramowanie lub inne infekcje działające na Twoim komputerze. Wystarczy wybrać opcję “Keep” i wyjść na zewnątrz, aby kontynuować proces usuwania zagrożeń.

Krok 3 – W tym kroku musisz kliknąć dwukrotnie plik SpHunter-Installer.exe, a następnie po nim instrukcje pojawiają się na ekranie komputera w celu zainstalowania wersji testowej oprogramowania.